autoskola testy

Autoškola Testy SK – otestujte sa aj vy

Publikované 5. augusta 2011 Napísal v kategórii Novinky, Slovenské aplikácie a 2907 Views

Zdieľať na FacebookZdieľať na TwitterZdieľať na Google PlusZdieľať na LinkedInZdieľať na EmailZdieľať na Print

Stále nové a nové generácie mladých ľudí prichádza do autoškoly pre získanie svojho vodičského preukazu. Pomerne nová aplikácia od slovenského autora Mateja Čípela je ako stvorená pre prípravu na záverečný test. Pokiaľ už máte testy dávno za sebou, môžte si aspoň overiť svoje vedomosti z cestnej premávky.

Aplikácia ponúka na výber z 35 aktuálne používaných testov, na ktorých vypracovanie je stanovený časový limit 20 minút. Po vypracovaní sa zobrazí výsledok so správnymi a nesprávnymi odpoveďami. Tieto výsledky sú uložené a možno ich jednoducho prezerať cez ponuku História.  Nastavenia ponúkajú možnosť zvoliť si, či sa každá otázka vyhodnotí hneď po zodpovedaní, alebo až na konci testu.

Tvorca aplikácie nás informoval o pripravovanom update, kde bude do aplikácie doplnený zákon o cestnej premávke, konštrukcia vozidla a zdravotná príprava. Po tomto rozšírení autor pripravuje verziu pre iPad, takže sa máme na čo tešiť.

Autoškola Testy je veľmi jednoduchá aplikácia s obyčajným dizajnom, avšak svoj účel spĺňa perfektne a je dobrou pomôckou pri snahe získať vodičský preukaz. Po aktualizácií by mohla nahradiť všetky potrebné materiály a jediné čo by ste si nosili na hodiny autoškoly je Vaše iOS zariadenie. Takisto by sme ocenili možnosť vyhľadávania otázok v testoch pomocou textového reťazca.

O novej aktualizácií Vás budeme včas informovať.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aplikácia je ponúkaná za poplatok 2,99€ a dostupná  na AppStore a v iTunes tu.

 

Zdieľať na FacebookZdieľať na TwitterZdieľať na Google PlusZdieľať na LinkedInZdieľať na EmailZdieľať na Print