missioncontrol_iphone-1

Publikované 10. jún 2012 Napísal v kategórii Videá a 105 Views

Vynikajúci koncept mobilného systému iOS 6

Apple WWDC 2012 konferencia, na ktorej sa s najväčšou pravdepodobnosťou predstaví očakávaná aktualizácia mobilného systému iOS, klope na dvere a špekulácie naberajú na intenzite. V snahe zviditeľniť sa, mnohí talentovaní ľudia sa chopili príležitosti a vytvárajú koncepty nových funkcií v iOS 6, ktoré sú buď založené na najnovších správach rôznych renomovaných zahraničných  portálov alebo sú len výplodom kreatívneho myslenia.  Jedným, z najlepšie spracovaných konceptov tohto druhu je určite iOS 6 koncept od dizajnéra Joost van der Ree.

Autor spojil všetky svoje nápady vo videu a ukázal jednu z možností, ako by spoločnosť Apple mohla vylepšiť notifikáčné centrum, multitasking a pridať možnosť rýchleho náhľadu zmien aplikácií. Video je výborne spracované, nápady niesu prehnané a dávajú zmysel. Multitasking je vyriešený v skutku zaujímavo, niečo na spôsob Mission Control v Mac OS X Lion. Určite sa zhodneme, že tento spôsob je viac intuitívny a uspokojil by množstvo užívateľov. Veľkú výhodu vidím v použitých gestách. Týmto spôsobom by sa minimalizovalo použitie home tlačidla a samozrejme naopak zvýšila jeho životnosť.

Viac informácií na blogu autora notalotofwords.

(via MacStories)

Tagy : ,

Redaktor a fanúšik mobilných technológií. Svoje názory sa snažím písať objektívne a prinášam vlastný pohľad na aktuálne témy. Zastihnete ma na michal [zavináč] mojiphone.sk.