os-x-mountain-lion-1

Publikované 31. júl 2012 Napísal v kategórii Správy a 115 Views

Mountain Lion: 3 milióny stiahnutí, za prvé 4 dni.

Apple v tlačovej správe oznámila, že operačný systém OS X Mountain Lion má od doby svojho uvedenia na trh, viac ako 3 milióny stiahnutí, čo je najúspešnejšia verzia OS X v histórií spoločnosti. To predstavuje takmer 48 mil. € zisku v prvých 4 dňoch predaja. Nový systém je vybavený viac ako 200 nových funkcií a je k dispozícií v Mac App Store, ako upgrade zo Snow Leoparda 10.6.8 a Liona 10.7. 

Len rok po neuveriteľne úspešnom zavedení Liona, zákazníci si stiahli Mountain Lion cez tri milióny krát len za štyri dni, čo je náše najúspešnejšie vydanie vôbec,” povedal Philip Schiller, Apple senior viceprezident pre celosvetový marketing.

V porovnaní s predchádzajúcou verziou, OS X Lion si za prvý deň stiahlo 1 milión užívateľov, no trvalo 2 mesiace, kým čísla narástli na 6 miliónov stiahnutí. Zdá sa, že Mountain Lion skutočne napreduje a vo veľkom predstihu prekoná svojho predchodcu.

Tlačová správa taktiež informuje o integrácií sociálnej siete Facebook, ktorá bude dostupná v pripravovanej aktualizácií.

Viac informácií v PR sekcií Applu.

Tagy : , , ,

Redaktor a fanúšik mobilných technológií. Svoje názory sa snažím písať objektívne a prinášam vlastný pohľad na aktuálne témy. Zastihnete ma na michal [zavináč] mojiphone.sk.