Replay Stupeflix

Replay – aplikácia, ktorá spojí fotky a videá do jedného celku

Publikované 19. decembra 2013 Napísal v kategórii iPhone aplikácie a 6953 Views

Zdieľať na FacebookZdieľať na TwitterZdieľať na Google PlusZdieľať na LinkedInZdieľať na EmailZdieľať na Print

Stupeflix, startupová spoločnosť, ktorá sa zaoberá tvorbou programov na prácu s videami, určenými pre deleloperov, sprístupnila tentoraz svoju vlastnú aplikáciu s názvom Replay. Aplikácia slúži na spájanie fotografií a videí do jedného celku, teda do jedného výsledného videa. Výsledok trochu pripomína „slideshow“, ale autori sľubujú, že pomocou Replay sa dajú vytvoriť krajšie, zábavnejšie prezentácie a s väčším množstvom efektov.

Ovládanie aplikácie je vskutku jednoduché – stačí vybrať položky, ktoré chcete zahrnúť do vašej slideshow a aplikácia otvorí jediné menu, kde si môžete zvoliť filter, vybrať hudbu a prípadne dopísať text či zmeniť poradie fotografií a videí. Výsledné video je možné uložiť, alebo ďalej zdieľať. Priamo v aplikácii si môžete pozrieť aj vybrané výtvory ostatných používateľov.

Replay screenshot 1 Replay screenshot 2

„Aj najväčší zdieľači sa s ostatnými podelia len približne o 10% svojich fotiek“ hovorí Jeff Boudier, spoluzakladateľ spoločnosti Stupeflix. „Všetko ostatné zostáva skryté v úložiskách a my to chceme zmeniť. Našou víziou bolo umožniť ľuďom jednoducho a rýchlo sa vyjadriť prostredníctvom videa a táto aplikácia zavŕšením našej snahy“.

Replay je aktuálne dostupná pre iOS (nutnosťou je verzia 7.0 alebo vyššia), autori však plánujú aj verziu pre Android, ktorá by mala byť dostupná v druhom, alebo treťom kvartáli budúceho roka. Aplikácia má veľkosť 89 MB a je k dispozícii na stiahnutie zadarmo, vybrať sa dá však iba jeden filter, ostatné sa musia zakúpiť prostredníctvom mikrotransakcií v cene 89 centov za jeden filter.

Zdroj: techcrunch.com

[app url=“https://itunes.apple.com/sk/app/replay-make-beautiful-movies/id694164275?l=fr&ls=1&mt=8″]

Zdieľať na FacebookZdieľať na TwitterZdieľať na Google PlusZdieľať na LinkedInZdieľať na EmailZdieľať na Print

Tagy : , ,