Traincraft

Traincraft – logická hra na štýl Pacmana

Publikované 6. mája 2014 Napísal v kategórii Hry a 3720 Views

Zdieľať na FacebookZdieľať na TwitterZdieľať na Google PlusZdieľať na LinkedInZdieľať na EmailZdieľať na Print

Herné štúdio Playito prichádza na platformu iOS so svojou ďalšou hrou. Tentoraz sa jedná o hru na štýl starého dobrého Pacmana, ktorá je však zasadená do prostredia vláčikov a železníc.

Hra sa odohráva na jednej obrazovke, je rozdelená na levely, pričom cieľom je v každom vyzbierať  všetky zlaté mince, ktoré sa nachádzajú okolo koľajníc. Zabrániť vám v tom môže nepriateľský vlak, ktorý sa na začiatku levelu len tak motká po koľajnicicach, s postupujúcim časom sa však na vás viac zamerá a bude sa snažiť vás prenasledovať, alebo vám vojsť do cesty. Ak sa mu to podarí, dôjde k zrážke a level musíte začať odznova. Hra sa vyznačuje peknou farebnou a animovanou grafikou a dobrou zvukovou stránkou.

Hra Traincraft vyžaduje iOS 4.3 alebo vyšší, je dostupná pre iPhone, iPad aj iPod Touch. Jej cena je 1,99 eura, ak však využijete niektorý z promo kódov, ktoré nám poskytli priamo chalani z Playita, získate hru celkom zadarmo. Poprosíme vás len uviesť v komentároch, ktorý kód ste použili, nech ho ostatní záujemcovia zbytočne neskúšajú:-)

ENPPE77LW9YE
R9L4WFX7AETJ
WATATLWYETMR
LTJ3HPRF4TJ7
M6HEMWNAR3X4

[app url=“https://itunes.apple.com/sk/app/traincraft/id858394407?mt=8″]

 

Zdieľať na FacebookZdieľať na TwitterZdieľať na Google PlusZdieľať na LinkedInZdieľať na EmailZdieľať na Print

Tagy : , ,