iphone-8-wireless-charging

NÁVOD | Ako na bezdrôtové nabíjanie pre Váš iPhone?

Publikované 21. februára 2017 Napísal v kategórii Horúce, iPhone, Návody, Ostatné, Príslušenstvo, Správy, Technológie, Tipy, Zaujímavosti a 5736 Views

Zdieľať na FacebookZdieľať na TwitterZdieľať na Google PlusZdieľať na LinkedInZdieľať na EmailZdieľať na Print

Premýšľali ste niekedy nad tým, aké to je mať iPhone, ktorý podporuje bezdrôtové nabíjanie? Samozrejme, jedná sa o funkciu, ktorú natívne iPhone nepodporuje, no existujú možnosti vďaka ktorým si túto funkciu, a v podstate aj devízu, môžete pridať. Stačí vám na to vedieť objednávať z internetu, a samozrejme, mať dostatok prostriedkov.

Prvý zo spôsobov je objednať si takzvaný „kryt“, ktorý bezdrôtové nabíjanie podporuje. Nájsť takýchto či už lacných, alebo drahších, dnes nie je problém. Jedným z kvalitnejších prevedení, ktoré sú na trhu dostupné, však ponúka spoločnosť Mophie. Jedná sa v podstate o externý zdroj energie, ktorý sám o sebe ponúka možnosť dobíjania pomocou bezdrôtovej technológie nabíjania. Vďaka tomu tak stačí iPhone do krytu zapojiť, a okamžite sa začne sekvencia nabíjania, bez potreby pripojovania káblov.

iphone-wireless-case

Kryt je dostupný pre najnovšie modely iPhone 7, a iPhone 7 Plus. Obe varianty sú dostupné za rovnakú cenu, 99 dolárov, a objednať si ich môžete z obchodu Amazon.

Ďalšou z možností je objednať si špeciálnu podložku, ktorá v kombinácií s kartou, dokáže nabíjať iPhone bez toho, aby ste zo siete potrebovali mať pripojený kábel. Jedná sa o DanForce Qi Wireless Kit, ktorého súčasťou je aj malé zariadenie, ktoré je potrebné pripojiť do slotu vášho telefónu. Potom už telefón jednoducho položíte na bezdrôtovú podložku, a ten sa začne nabíjať. Výhodou DanForce je hlavne kompatibilita, ktorá je široká. Podporuje iPhone 7 Plus , 7, 6s Plus, iPhone 6s, iPhone 6 Plus, iPhone 6 , iPhone 5, a dokonca aj 5S. 

iphone-wireless-tab

Cena DanForce Kitu je bežne 60 dolárov, teraz si ho však v rámci akcie môžete kúpiť z obchodu Amazon iba za 27,49 USD.

Zdroj: redmondpie.com

Zdieľať na FacebookZdieľať na TwitterZdieľať na Google PlusZdieľať na LinkedInZdieľať na EmailZdieľať na Print

Tagy : , , , , , , , , ,