workflow-app

Apple kupuje automatizačnú spoločnosť Workflow

Publikované 25. marca 2017 Napísal v kategórii Aplikácie, iOS, iPad aplikácie, iPhone aplikácie, Správy, Zaujímavosti a 753 Views

Zdieľať na FacebookZdieľať na TwitterZdieľať na Google PlusZdieľať na LinkedInZdieľať na EmailZdieľať na Print

Odkupovanie spoločností veľkými nadnárodnými firmami nie je nič neobvyklé. Robí to Google, robí to Samsung, a robí to aj Apple. A najnovší úlovok Apple veru má čo do seba. Poznáte Workflow? Automatizačnú aplikáciu, ktorá ušetrila používateľom iPhonov, aj iPadov kopu času?

Práve Workflow sa totiž stala terčom ďalšieho nákupu od Apple. Čo znamená, že Apple to myslí so zjednodušením svojich procesov vážne. Aplikácia Workflow sama o sebe ponúka možnosť vytvoriť si akýsi sled udalostí, alebo ak chcete akcií. Tie sa následne pri určitom bode spustia.

Vďaka tomu dokážete veľa svojich povinností, či procesov zautomatizovať, a sústrediť sa tak na niečo iné. Medzi najpoužívanejšie automatizačné procesy vo Workflow patrí napríklad publikovanie na sociálne siete. Stačí nastaviť na aké sociálne siete sa majú vaše fotografie zdieľať, a jednoduchým automatizačným procesom pošlete svoje fotografie všade, a naraz.

Ponúka však aj o mnoho zložitejšie kombinácie. Niektoré sú v aplikácií prednastavené, no fantázií sa medze samozrejme nekladú. Preto je to, do akej miery zautomatizujete svoj „život s iPhonom, či iPadom“ len na vás.

Akú budúcnosť v tomto celom hrá Apple, a v čom sa nakoniec táto akvizícia reálne odzrkadlí, si zatiaľ netrúfame povedať. Veríme však, že Apple príde opäť z niečím, čo používanie a využívanie našich zariadení výrazne zefektívni.

Workflow
Price: Free

Zdroj: idropnews.com

Zdieľať na FacebookZdieľať na TwitterZdieľať na Google PlusZdieľať na LinkedInZdieľať na EmailZdieľať na Print

Tagy : , , , ,