Slovakia-icehockey18_hd_1600

Chcete vedieť všetko o Majstrovstvách Sveta v ľadovom hokeji 2017?

Publikované 7. mája 2017 Napísal v kategórii Horúce, Správy, Technológie, Tipy, Zaujímavosti a 768 Views

Zdieľať na FacebookZdieľať na TwitterZdieľať na Google PlusZdieľať na LinkedInZdieľať na EmailZdieľať na Print

Rok sa zišiel po roku, a my opäť prežívame vrchol športovej sezóny. Slovensko je hokejový národ a hokej máme v krvi. Nie je sa preto čo čudovať, že o ňom chceme vedieť všetko. Preto sme sa rozhodli priniesť vám všetky zdroje o všetkých informácách, vďaka ktorým nezmeškáte nič z hokejových Majstrovstiev Sveta.

Asi najdôležitejší je v tomto prípade výsledkový servis. Všetci chceme vedieť, ako zápasy končia, ako si jednotlivé tímy vedú, ale aj to, aké sú štatistiky, a zaujímavosti zo šampionátu. V tomto prípade si môžete vybrať buď z aplikácií, ktoré sú vyvinuté priamo pod záštitou IIHF, teda medzinárodnej hokejovej federácie, prípadne si vybrať aplikácie, ktoré sledujú štatistiky, výsledky, ale aj zaujímavosti zo všetkých športov. Nie len z hokeja.

FlashScore.sk
Price: Free

Ak nie ste typ len na štatistiky, ale si radi pozriete aj hokej v priamom prenose, prinášame vám taktiež súhrn aplikácií, cez ktoré môžete sledovať napriamo hokejové zápasy, ale samozrejme, nie len tie. Nezabúdame tiež na stream od prevádzkovateľov, teda od rtvs, vďaka ktorej si hokej na území slovenskej republiky pozriete na www.rtvs.sk.

Magio Go
Price: Free
Orange TV
Price: Free
AntikTV GO
Price: Free

Ak však okrem sledovania máte radi aj adrenalín, doporučujeme aj aplikácie stávkových kancelárií. Mnohé ponúkajú bonusy, ktoré môžete pri Majstrovstvách sveta využiť, a nepremrhať tak zbytočne stavené peniaze.

Fortuna Stávky
Price: Free
Tipsport SK
Price: Free
Niké
Price: Free

 

Zdieľať na FacebookZdieľať na TwitterZdieľať na Google PlusZdieľať na LinkedInZdieľať na EmailZdieľať na Print

Tagy : , , , , , ,