iphone_8_featured

Prvé reálne ukážky – toto je iPhone 8

Publikované 14. júna 2017 Napísal v kategórii Horúce, iPhone, iPhone 8 a 1534 Views

Zdieľať na FacebookZdieľať na TwitterZdieľať na Google PlusZdieľať na LinkedInZdieľať na EmailZdieľať na Print

Nový iPhone s poradovým číslom 8 očakávame už v nasledujúcich mesiacoch. Zrejme v auguste by mohol byť prelomový iPhone predstavený. Po desiatich rokoch od prvého iPhonu by sme tak mohli konečne vidieť najväčší skok od uvedenia prvého iPhonu.

Informácií o tom, ako by mal nový iPhone vyzerať, už na web prešlo mnoho. Bezokrajový displej, bezdrôtové nabíjanie, či vertikálny fotoaparát. Toto všetko očakávame od nového iPhonu. A zdá sa, že v prípade mimoriadne veľkého displeja, či vertikálneho fotoaparátu, sme sa nemýlili.

TIP:Nové zábery iPhone 8 ukazujú vertikálny fotoaparát, aj TouchID senzor vzadu

Najnovšie úniky totiž ukazujú na prednú a zadnú časť nového iPhonu. Podľa toho, ako vyzerá, a že sa jedná o kompletne novú štruktúru, zrejme ide o iPhone 8. Okraje na prednej strane telefónu sú mimoriadne úzke, a naznačujú veľký displej, s takmer bezokrajovým sklom. Potvrdzujú zrejme aj odstránenie fyzického home buttonu, a jeho integráciu ako Force buttonu do samotného tela telefónu.

Konštrukcia iPhone 8

Konštrukcia iPhone 8

Zadná strana inováciám neostala nič dlžná. Ukazuje prvý krát vertikálny fotoaparát, a to dokonca až z dvoma objektívmi. Tie už síce má iPhone 7 Plus, no podľa informácií sa má v novom iPhone 8 objaviť úplne nová technológia fotoaparátov. V strede vertikálneho panelu pre fotoaparáty sa objavuje zrejme blesk, ktorý by mal byť duálny, s technológiu TrueTone.

Okrem toho sa objavili aj fotografie iPhone 8 vedľa dvoch iných zariadení. Domnievame sa že alternatívy sú dve. Buď sa jedná o porovnanie s aktuálnymi vlajkovými loďami, teda iPhone 7 a 7 Plus, prípadne sa jedná o vylepšené verzie. Druhá možnosť nám príde logickejšia, nakoľko iPhone 8 má prísť s ďalšími dvoma modelmi. A tými by mali byť vylepšené verzie, teda iPhone 7s, a iPhone 7s Plus.

iPhone 8 zrejme pri iPhone 7 a 7 Plus, prípadne 7s a 7s Plus

iPhone 8 zrejme pri iPhone 7 a 7 Plus, prípadne 7s a 7s Plus

Zdroj: macrumors.com

Zdieľať na FacebookZdieľať na TwitterZdieľať na Google PlusZdieľať na LinkedInZdieľať na EmailZdieľať na Print

Tagy : , ,

  • Silvia Pokorná

    Jabĺčko je fajn, ale spokojná som s Huawei, pekne fotí a neseká sa ani po pol roku intenzívneho používania, fotenia, mailovania a sťahovania kadečoko. Aplikácií tam mám vždy habakuk. Nedáno som hlľadala byt a samozrejme najčastejšie cez mobil a v pohode. Aj batéria dobre vydrží. Tak si ťukám, dobre som vybrala.

  • Pingback: Dodávatelia potvrdili vode-odolný iPhone s bezdrôtovým nabíjaním - MojIphone.sk()