iphone-7-plus-top

Rok starý iPhone 7 Plus dokáže poraziť aj novinky vrátane Galaxy S8+, či Note 8

Publikované 10. septembra 2017 Napísal v kategórii Horúce, Zaujímavosti a 1029 Views

Zdieľať na FacebookZdieľať na TwitterZdieľať na Google PlusZdieľať na LinkedInZdieľať na EmailZdieľať na Print

Že iPhone telefóny sú aj dlho po svojom uvedení stále technicky veľmi silné a schopné, dokazuje aj najnovšie porovnanie. V ňom bol porovnávaný najnovší model iPhone, teda 7 Plus, s ostatnými, väčšinou vlajkovými loďami.

Do jedného radu sa tak postavil aj Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, One Plus 5, a štandardný Android telefón. Test zahŕňal komplexné používanie mobilného telefónu v rámci aplikácií, a ich výsledok v rýchlosti. Pre objasnenie vysvetlíme.

Na všetkých telefónoch boli nainštalované určité aplikácie (ostatné sú od výroby – žiadne neboli upravené). Tie boli následne v hierarchickom poradí spúšťané s určitými interakciami. Smerodatné tak v tomto prípade nebolo to, koľko sa spúšťala jedna aplikácia po druhej, ale celkové zakončenie testu.

Výsledok však samozrejme odráža aj jednotlivý performance v aplikáciách. V konečnom výsledku tak prvým telefónom, ktorý mal najlepší performence, ostáva iPhone 7 Plus. Prekvapivé je však určite to, že porazil aj najnovšie telefóny, vrátane práve vychváleného Samsungu Galaxy Note 8.

Zdroj: redmondpie.com

Zdieľať na FacebookZdieľať na TwitterZdieľať na Google PlusZdieľať na LinkedInZdieľať na EmailZdieľať na Print

Tagy : , , , ,