iPhone 8

Novinky iPhone 8 a iPhone 8 Plus sú od dnes dostupné v Orange

Publikované 29. septembra 2017 Napísal v kategórii Bleskovky, Horúce, iPhone, iPhone 8, Správy, Technológie, Tipy a 1389 Views

Zdieľať na FacebookZdieľať na TwitterZdieľať na Google PlusZdieľať na LinkedInZdieľať na EmailZdieľať na Print

Zákazníci operátora Orange nájdu od dnes v ponuke najnovšie smartfóny z dielne Apple.

Smartfóny novej generácie pod názvom iPhone 8 a iPhone 8 Plus prichádzajú s krásnym dizajnom, ktorému dominuje hliník a najodolnejšie sklo, aké kedy bolo v smartfóne použité. Oba modely sú k dispozícii až v troch farebných variantoch: šedá, strieborná a zlatá. Displej s technológiou Retina HD a najnovší výkonný a rýchly procesor A11 Bionic sú prispôsobené pre tie najlepšie zážitky z rozšírenej reality. Najobľúbenejší fotoaparát na svete je dokonca ešte lepší a bezdrôtové nabíjanie otvára nové možnosti. iPhone 8 Plus ponúka duálny fotoaparát s rozlíšením 12 Mpx a špeciálny portrétny režim s efektom osvetlenia, s ktorým môžu používatelia vytvárať fotografie podobne ako v profesionálnom štúdiu. To im umožní zachytiť úžasné portréty s malou hĺbkou ostrosti v piatich rôznych štýloch osvetlenia.

iPhone 8 bude v predaji vo viacerých pamäťových variantoch: 64 GB verzia za 799 eur s DPH256 GB pamäte za 969 eur s DPH. iPhone 8 Plus bude dostupný v 64 GB verzii za 909 eur s DPH. Predpredaj iPhone X je naplánovaný na 27. októbra 2017. Podrobnejšie informácie nájdu zákazníci Orangeu na www.orange.sk.

Zdroj : Tlačová správa

Zdieľať na FacebookZdieľať na TwitterZdieľať na Google PlusZdieľať na LinkedInZdieľať na EmailZdieľať na Print

Tagy : , , , ,