iphone-x

Akcia v NAY: Získajte za svoj starý iPhone zľavu na nový iPhone alebo iný tovar

Publikované 13. marca 2018 Napísal v kategórii Horúce, iPhone, iPhone 8, iPhone X, Správy, Technológie, Tipy, Tlačové správy a 1190 Views

Zdieľať na FacebookZdieľať na TwitterZdieľať na Google PlusZdieľať na LinkedInZdieľať na EmailZdieľať na Print

Sieť predajní NAY spustila akciu, vďaka ktorej budete môcť získať svoj nový iPhone, prípadne iný tovar z ponuky za lepšiu cenu. Stačí, aby ste vo svojom vlastníctve mali niektorý z modelov iPhone od verzie 5s a vyššie.

Spoločnosť NAY vykúpi váš starý iPhone, podľa jeho modelu a stavu. Na základe toho zhodnotí jeho cenu, a tú vám ponúkne ako zľavu na nový model iPhonu, prípadne iného tovaru z ponuky.

Celý proces prebieha na ktorejkoľvek predajni NAY. Pracovníci predajne následne ohodnotia váš telefón podľa jeho stavu a modelu. V prípade že súhlasíte s cenovou ponukou, stačí spísať kúpno-predajnú zmluvu a môžete vyberať svoj nový iPhone. Následne pri kúpe zariadenia bude dohodnutá cena v kúpno-predajnej zmluve odpočítaná.

Celý proces ohodnotenia a spísania kúpno-predajnej zmluvy nezaberie spravidla viac ako 20 minút. V prípade že si chcete cenu vypočítať orientačne ešte pred prinesením zariadenia do predajne NAY, môžte tak spraviť na internetovej stránke v sekcií Starý za nový. Na tejto stránke zistíte aj podrobné informácie o podmienkach, rovnako informácie o tom aké zariadenie môžete priniesť, ako aj informácie o zľave.

Nezabudnite, že telefón vo výbornom stave, s originálnym príslušenstvom a krabicou zvyšuje odkupnú cenu zariadenia. Taktiež pripomíname, že za odkúpenie zariadenia nie je možné prevziať peňažnú hodnotu. Za sumu vypočítanú v kúpno-predajnej zmluvy je možné zakúpiť iba zariadenie v predajni NAY.

Všetky ďalšie informácie sa dozviete v sekcií Starý za nový na webe NAY.sk

 

Zdieľať na FacebookZdieľať na TwitterZdieľať na Google PlusZdieľať na LinkedInZdieľať na EmailZdieľať na Print

Tagy : , , , ,