MojiPhone

Viete si predstaviť iPhone, ktorý by fungoval na operačnom systéme založenom na rovnakom princípe ako hodinky Apple Watch? Ak áno, bude pre vás nový koncept CircleUI absolútnou špičkou. A ak nie, určite stojí za to, aby ste si toto spojenie systému z hodiniek a iPhonu pozreli.

Celá logika CircleUI funguje na princípe kruhov, ako už názov vypovedá. A to vrátane všetkých aplikácií, notifikácií, či control center. A aj keď všetko funguje na čiernom pozadí, farebnosť tomuto konceptu rozhodne nechýba. Otázne v tomto prípade je, či by vzhľad, ktorý CircleUI propaguje, nebol až príliš minimalistický. Väčšiu časť displeja, teda aktívnej zóny, preberajú ikonky, a samotná časť aplikácie teda zaberá len malú, možno 50% časť displeja.

Náš tip
Ako by vyzeral iPhone 8 s TouchBar-om?

Každý koncept je však zaujímavý, a v tomto prípade ide o niečo úplne iné, ako štandardné iOS koncepty. A ak si hovoríte, že niečo takéto sa nikdy neosvedčí, spomeňte si, aké boli reakcie na Flat design, ktorý nahradil dovtedy existujúce dizajny v iOS. A i keď prvé ohlasy boli rozpačité, dnes si bez tohto dizajnu iOS nevieme ani len predstaviť.

Zdroj: redmondpie.com

10. januára 2017
Fotománia

+