MojiPhone

Apple pred týždňom oznámil, že sa chystá otvoriť a pridať tak do svojej „zbierky“ ďalšie 3 nové predajne, a to konkrétne v Nanjing (Čína), Kolíne nad Rýnom (Nemecko) a Miami (Florida). Zároveň všetkých priaznivcov Apple pozval, aby sa prišli na nové predajne pozrieť. Slávnostné otvorenie všetkých obchodov sa konalo včera ráno.

Predajňa v Kolíne nad Rýnom bola pre Apple pripravovaná už od roku 2015. Vtedy unikli prvé fotografie z vrchného poschodia budovy, kde už boli umiestené typické drevené stoly, ktoré môžete nájsť aj v ostatných Apple Store.

dreveny_stol_apple

Zdroj: 9to5mac.com

Ak by ste niekedy mali chuť zastaviť sa, predajňu nájdete na ulici Schildergasse. Tí návštevníci, ktorí sa zúčastnili otvorenia medzi prvými, obdržali tričko Apple zadarmo. Všetky nové produkty vrátane PRODUCT RED série boli už počas otvárania dostupné k zakúpeniu.

Čo sa týka predajne v Miami, prvé zmienky boli už pred rokom, kedy sa hovorilo, že tento Apple Store by mal byť „najväčším maloobchodom“ v nákupnom centre Miami (Brickell City Centre). Toto je oficiálne 5. Apple Store tu v Miami. Mnoho zákazníkov stálo v rade ešte niekoľko hodín pred otvorením.

rada_apple_store brickellfeaturedimage (6)

Zdroj: 9to5mac.com

A nakoniec, Apple otvoril svoj nový maloobchod v Nanjing Jinmao Place v Číne. Priebeh všetkých slávnostných otvorení sa uskutočnil už v typickom štýle Applu. Nižšie môžete nájsť fotky zo všetkých otvorení.

Miami, Florida, Slávnostné otvorenie

apple_miami_cologne_nanjing_photo_10

apple_miami_cologne_nanjing_photo_11

Kolín nad Rýnom, Nemecko, Slávnostné otvorenie

apple_miami_cologne_nanjing_photo_9 apple_miami_cologne_nanjing_photo_7

apple_miami_cologne_nanjing_photo_8

Nanjing, Čína, Slávnostné otvorenie

apple_miami_cologne_nanjing_photo_4

apple_miami_cologne_nanjing_photo_5

apple_miami_cologne_nanjing_photo_6

Zdroj: apple.com

Zdroj: 9to5mac.com

26. marca 2017
Fotománia

+