MojiPhone

Doslova horúca správa zasiahla dnes svet Apple. Že však nejde o príjemnú skúsenosť, sa presvedčili majitelia iPhone 6 Plus, spolu so servisným technikom v Austrálií. Majitelia priniesli do servisu svoj iPhone 6 Plus. Ten mal evidentné poškodenie svojej prednej časti. Čo sa však stalo neskôr, prekvapilo zrejme oboch.

Majiteľ zrejme mužovi zo servisu ukazoval prasknuté časti, pričom evidentne displej stláčal. Počas tohto sa telefón vznietil, a explodoval. Nasledovalo niekoľko sekundové dymenie, po ktorom pracovník servisu zariadenie uhasil hasiacim prístrojom.

Z neskorších záberov je zrejme jasné, že o explóziu sa postarala batéria zariadenia. Na videu je evidentné, že práve časť batérie bola explóziou najviac poškodená. Otázne je, čo spôsobilo samotnú explóziu batérie. Zariadenie nevyzeralo poškodené nijak inak, než štandardným spôsobom.

V tomto momente nie je jasné, ako incident pokračoval, a či servis kontaktoval Apple v prípade tohto výbuchu. Jedná sa však v relatívne krátkej dobe o druhú explóziu, čo pôsobí minimálne znepokojivo.

Náš tip
Apple vyšetruje výbuch iPhonu 7 Plus

Zdroj: phonearena.com

16. marca 2017
Fotománia

+