MojiPhone

Ako inak urobiť výbornú reklamu, ako cez reálny a dramatický príbeh, ktorý je proste skvelý. A tak sa aj príbeh maratónca Phila Harrisna začína. Cez tréning na dlhé vytrvalostné behy až po záchranu života. Phil mal počas tréningu pocit, že mu srdce až príliš silno tepe. Keď sa pozrel na Apple Watch, hodinky vyhodnotili danú aktivitu ako fibriláciu srdcovej siene. Následná okamžitá návšteva lekára sledovala jeho osud až na operačný sál a k záchrane života. No čo poviete? Môže sa po tomto konkurencia snažiť ešte viac? Môže, avšak takéto scenáre, ktoré prinášajú samotní zákazníci a s radosťou mnohé weby, nemá šancu prekonať. Apple Watch sú proste iba jedny.

foto: The Verge.com

27. júna 2019
  • iChuj

    Je super dočítať sa v „odbornom“ médiu rozprávky. Apple watch a aj všetky ostatné watch (pretože ECG neprinieslo Apple ako prvé) môžu mať certifikáciu akú chcú. Každý internista, kardiológ a všeobecný lekár povie, že EKG/ECG má výpovednú hodnotu ak má osoba na sebe pripojených všetkých 10 elektród (4 na končatinách a 6 na hrudi).
    A skúste sa spýtať lekárov (najlepšie amerických), koľko pacientov im pribudlo v čakárňach s falošnými poplachmi, lebo Apple watch zle vyhodnotilo tlkot ich srdca. Vlastne nie, skúste neamerických, lebo americkí velebia Apple za zvýšenie ziskov, keďže zdravotníctvo v USA je financované inak ako u nás.

    • Peter Oco

      Lepsie plany poplach a nasledne overenie s „elektródami“, ako zostat lezat na ulici, vtedy uz ide o minuty mozno sekundy …

Fotománia

+