MojiPhone

Biela farba je jednou zo štandardných farieb Apple. Popri nej má mnoho produktov iné farebné portfólio, avšak sú produkty, ktoré oficiálnu „bielu“ nikdy neopustia. Jedným z takých produktov sú aj slúchadlá AirPods. Tie sú už na trhú nejaký ten čas, no prišli iba v jednej farbe, a práve bielej.

Chlapci zo spoločnosti BlackPods si ale povedali, že je to škoda, a že prinesú aj iný farebný variant pre slúchadlá. A vďaka nim tak môžete mať slúchadlá AirPods v čiernej farbe, teda BlackPods. Máte dokonca dve varianty. Buď si objednáte BlackPods priamo zo stránky, za cenu 249 dolárov, prípadne môžete spoločnosti zaslať svoje biele AirPods. Spoločnosť vám ich potom za poplatok 99 dolárov prerobí.

Náš tip
AirPods majú chybu – odpájajú sa pri hovore

blackpods

Spoločnosť uvádza ako hlavný dôvod pre túto zmenu to, že síce milujú slúchadlá AirPods, no veľa ich priateľom jednoducho vadí to, že sú dostupné iba v bielej farbe. A práve tu sa zrodila myšlienka vytvoriť ich čiernu alternatívu. Či spoločnosť plánuje aj iné farby, nevieme. Ak áno, nie je zrejme názov BlackPods pre spoločnosť práve najlepšia.

Zdroj: cultofmac.com

28. januára 2017
Fotománia

+