MojiPhone

Populárne slúchadlá od Apple, AirPods, majú zdá sa prvý vážnejší problém. Problém sa naviac vyskytuje pri veľmi podstatnej činnosti, pri ktorej sú spárované s telefónom, teda pri volaní. Prvé informácie o chybe sa začali objavovať na diskusnom fóre Apple.

Majitelia slúchadiel, ktorí o probléme hovoria, tvrdia, že k odpájaniu slúchadiel dochádza opakovanie, a jedná sa o odpájanie iba počas telefonovania. Počas počúvania hudby, či sledovania videa, sa slúchadlá od mobilného telefónu neodpájajú. Problém sa údajne nevyskytuje pri používaní so všetkými typmi iPhonov.

Okrem špecifikácie pri použitej aplikácií, je špecifikáciou aj typ, ktorý je so slúchadlami spárovaný. Jednať sa má o iPhone 6s, a iPhone 6s Plus. Užívatelia, ktorí prešli zo spomínaných zariadení na novšie iPhone 7, alebo iPhone 7 Plus, tento problém označujú ako vyriešený.

Ako prvý z možných problémov sa začalo objavovať spárovanie s Apple Watch, či s Fitbit Blaze, popri používaní slúchadiel AirPods. Zdá sa tak, že problém bude spôsobený spárovaním iPhonu s viacerými zariadeniami naraz. Odpojenie a znovu pripojenie AirPods tento problém nevyriešil.

Náš tip
AirPods si získali viac než štvrtinu trhu od spustenia

Zdroj: macrumors.com

23. januára 2017
Fotománia

+