MojiPhone

Apple sa už v plných obrátkach pripravuje na uvedenie nástupcu súčasnej generácie svojich telefónov a tak si môžeme už dnes zaškrtnúť príchod iPhonu 7. Rovnako tak je možné plne očakávať zachovanie veľkosti uhlopriečky, ktoré by mali kopírovať súčasné rozmery pri modeloch 6s a 6s Plus. Už sme však zvyknutý, že okrem očakávaných predstavení sa hladina tajných kalifornských vôd víri aj niečím iným, tajomným, A tým by mal byť menší iPhone5se, ktorého uhlopriečka o veľkosti štyri palce značí návrat do minulosti.

Otázka teda iba stojí, či Apple naplní tieto fámy a skutočne menšieho súrodenca k modelu iPhone 7 uvedie, alebo nie. Už dnes sa začína vo veľkom uvádzať, aké parametri by mal iPhone 5se mať a akú kapacitu ponúkne. Pre mnohých je jasná prítomnosť procesoru 19/M9 a zaujímavá kombinácia pamäte vo verzii 16 GB a 64 GB.

iPhone 5se

Pri predstavení sa opäť zhodne uvádza týždeň okolo 14. marca, kedy by sa mala aktualizovať aj ponuka pre Apple Watch a v rámci toho uvidíme prvý krát aj nový iPhone so štvorpalcovou uhlopriečkou. A do tretice by to mal zavŕšiť ešte iPad Air 3. Tak už iba mesiac a uvidíme, ako moc si Apple vie chrániť svoj vývoj.

Zdroj: http://9to5mac.com/2016/01/25/iphone-5se-a9-m9-hey-siri/

25. januára 2016
Fotománia

+