MojiPhone

Facebook na svojej developerskej konferencií F8, okrem iného, predstavil aj niekoľko strategických partnerov, s ktorými bude pracovať na vylepšeniach sociálnej siete, a jej pridružených aplikácií.

Jednou zo spoločností, respektíve značiek, ktoré Facebook predstavil ako partnerov, je aj Apple Music. V dobre konkurencie, kedy dýcha na päty Apple Music hlavne streamovacia služba Spotify, je táto spolupráca veľmi prospešná. Ako informoval Mark Zuckerberg, Apple ponúkne pre Facebook Messenger rozšírenie, pomocou ktorého bude možné vyhľadať pieseň priamo v aplikácií Messengeru, a následne ju zazdieľať vybraným kontaktom.

Vďaka tomu tak nebude potrebné opúšťať aplikáciu Messengeru, či prepínať sa do inej aplikácie, aby ste našli konkrétnu skladbu. Samozrejme, skladbu bude možné priamo v Messengeri aj prehrať, čo je veľká zmena. Aplikácie totiž väčšinou po prekliku odkazujú na separátnu aplikáciu.

Politika predplatených účtov však bude fungovať aj tu, takže pokiaľ nebudete mať platený účet, obmedzenia platné v samostatnej aplikácií Apple Music budú rovnaké ako v integrácií s Messengerom.

‎Messenger
‎Messenger
Price: Free

Zdroj: theverge.com

20. apríla 2017
Fotománia

+