MojiPhone

Apple údajne plánuje na marec tohto roku priniesť vylepšené dotykové pero Apple Pencil. Informáciu priniesol údajne mimo ázíjský dodávateľ spoločnosti. Uvidieť by sme ho mali pri predstavení spolu s novými iPad zariadeniami. Od uvedenia prvého zariadenia Apple Pencil už prešiel viac než rok. Na trh sa dostal v novermbri 2015.

Informácie o tom, aké vlastnosti by druhá generácia Apple Pencil mala mať, sú zatiaľ veľmi, veľmi strohé. Jediné čo máme, sú skôr špekulácie. A jednou z nich je vlastnosť, ktorú by sme zrejme na Apple Pencil 2 videli všetci veľmi radi. Jedná sa o magnetickú súčasť Apple Pencil, vďaka ktorej by sme mohli stylus „pripnúť“ k iPadu, a to v prípadoch keď stylus nepoužívame.

Informácia o uvedení v marci by korešpondovala s informáciou, podľa ktorej by sme sa práve nových iPadov mohli dočkať prvom štvrťroku tohto roka. O to, aké zariadenia by to mali byť sú rôzne špekulácie. Niektoré hovoria o troch zariadeniach, z ktorých jedno by malo mať prívlastok Pro a veľký displej, iné zas o upgrade už existujúcich zariadení. Dúfame, že nebudeme čakať príliš dlho.

Náš tip
Nových iPadov sa dočkáme v marci 2017

Zdroj: macrumors.com

21. januára 2017
Fotománia

+