MojiPhone

Stalo sa vám niekedy, že vás váš šéf prekvapil v práci? Ak áno, určite viete že je to zvláštny, a nie vždy príjemný pocit. Čo ak je ale váš šéf jeden z najvplyvnejších IT osobností sveta, a CEO gigantického kolosu, zvaného Apple? Ak si neviete niečo podobné predstaviť, stačí sa vžiť do kože zamestnancov Apple Store vo francúzskom Marseille, v ktorom sa na nečakanej návšteve objavil CEO Apple, Tim Cook.

Apple Store pritom historicky nemá špeciálne postavenie, veď otvorený bol len v máji minulého roka. Podľa informácií od zamestnancov, ale aj zákazníkov, sa Tim prechádzal po Apple Store, rozprával sa zo zamestnancami, ale aj s obyčajnými zákazníkmi v obchode. Neskôr si jeho návšteva vyslúžila od oboch skupín veľký aplaus.

tim-cook-france-2
Tim Cook so zamestnancami, ale aj prekvapenými zákazníkmi (zdroj: macrumors.com)

Nie je známe, či bol účel návštevy Tima Cooka vo francúzsku len akousi kontrolou, alebo je táto návšteva zameraná na nejaký iný cieľ. Každopádne však Tim zakončil svoju obhliadku tweetom vo francúzštine, v ktorom spomína že je potešený návratom do francúzska, ako aj stretnutím s talentovaným tímom v Marseille.

Zdroj: macrumors.com

6. februára 2017
Fotománia

+