MojiPhone

Každý rok Apple vyberá to najlepšie, čo za aktuálny rok dokázal svojim zákazníkom ponúknuť. A keďže jeho portfólio je obrovské, zahŕňa okrem hier, a aplikácií aj knihy, podcasty, či hudbu, je toho na výber vždy veľa. Preto aj výber je vždy rozmanitý, a inak tomu nie je ani tento rok.

V hudobnej sekcií, teda Apple Music, jednoznačne dominoval Drake. Okrem neho sa však do TOP 10 dostali aj The Chainsmoker, a nechýbajú ani stálice ako Rihanna, či Adele. Ak by ste si chceli tieto TOP hity 2016 podľa Apple vypočuť, dostupný je oddnes aj playlist BEST OF 2016 na Apple Music.

Vo výbere BEST OF samozrejme nesmú chýbať ani hry a aplikácie, ktor sú súčasťou AppStore. V tomto prípade zahviezdili medzi aplikáciami podľa očakávaní Prisma pre iPhone, a Sketchbook Motion pre iPad. V sekcií hier si svoje miesto vydobili v sekcií iPhone Clash Royale, a pre iPad je to Severed. Vyhodnotená bola aj najsťahovanejšia aplikácia ponúkaná zdarma, kde vyhral Snapchat.

Filmovej sekcií, teda iTunes Movies, dominovali filmy La La Land, Moonlight, Zootopia a Sing Street. Medzi TOP filmai na iTunes Movies samozrejme nesmie chýbať ani najnovší Star Wars, teda Star Wars: The Force Awakens.

Ak by vás zaujímali aj ostatné sekcie, môžete si pozrieť iTunes TOP TV, najlepšie podcasty, prípadne najlepší výber kníh pre rok 2016. A čo vy ? Súhlasíte s výberom Apple ? Alebo máte iný názor.

Zdroj: macrumors.com

8. decembra 2016
Fotománia

+