MojiPhone

Prečo sa do Apple Watch nezmestili kamery, nám nie je úplne jasné. Moderné smart hodinky dnes, až na pár výnimiek, nemajú s týmto príslušenstvom problém. Našťastie stále exisujú ľudia, ktorí sa radi hrajú aj s vychytávkami to týchto zariadení, a tak si už čoskoro budeme môcť kameru na Apple Watch užit dosýta.

A dokonca nie len jednu. Kamera pre Apple Watch od spoločnosti CMRA vám ponúkne až dve kamery, a k tomu špeciálne spúšťacie tlačídlo. Delia sa na 8 megapixelovú, a selfie 2 megapixelovú kameru, ktoré dokážu nahrávať 30 minút videa, alebo 100 fotografií na jedno nabitie.

Náš tip
Nabíjacia stanica od Twelve South, ktorá zvládne naraz iPhone a Apple Watch

Okrem toho ponúka kontektivitu cez WiFi, Bluetooth, či 8 GB vnútorného priestoru. Naviac obsahuje mikrofón, a neublíži mu ani mierne šplechnutie vodou. Z nosením na ruke by ste taktiež nemali mať problém, s váhou 35 gramov je náramok veľmi dobre nositeľný, a naviac sa podobajú na klasický náramok od Apple.

No a ak ste nedočkaví, vedzte, že už o pár mesiacov môžete tento skvost nosiť na rukách. Náramok príde už na jar 2017, a predobjednať si ich môžete už teraz za 149 dolárov. Prípadne si počkať na oficiálny predaj, kde však cena zrejme trošku narastie.

cmra-1

Zdroj: redmondpie.com

28. novembra 2016
Fotománia

+