MojiPhone

Ázijský výrobcovia lacných príslušenstiev doposiaľ neponúkli žiadne neoriginálne náhrady dokovacích staníc alebo káblov, s Lightning konektorom. Dôvodom bol autentifikačný čip konektora, ktorý sa podľa najnovších informácií podarilo zručným čínskym hackerom naklonovať. Týmto sa otvárajú brány tretím stranám a ako prvý, sa objavil svietiaci USB kábel pre iPhone 5, od chlapcov z iPhone5mod

Ich produkt sa skladá z dvoch častí, USB kábel a dokovacia stanica s najnovším Lightning konektorom, pre podporu iPhone 5. Tento kábel robí všetky veci, ako oficiálny kábel od Applu, teda bezproblémovo nabíja a synchronizuje iPhone 5 s počítačom. Ako môžete vidieť z obrázka, upravený kábel je osvetlený. V žačiatkoch, keď Vaše zariadenie potrebuje veľa “šťavy”, beží osvetleni rýchlo, no ak sa dostane cez 60%, spomalí sa. Po úplnom nabití sa svetlo automaticky vypne, čím ste vizuálne upozornený na stav nabíjania zariadenia. Pozrite si prezentačné video nižšie.

Osvetlený USB kábel pre iPhone 5 je zásadný prielom v tejto oblasti, podľa ktorého môžeme očakávať príchod ďalších príslušenstiev, pre iPhone 5.

 

Zdroj: MacRumors

11. októbra 2012
Fotománia

+