MojiPhone

Známu show, v ktorej je hlavnou osobou James Corden a jeho karavan, si obľúbilo veľa ľudí, a to hlavne preto, že v nej účinkuje mnoho známych a populárnych osobností. Tie sa striedali každý jeden diel, a vždy priniesli niečo nové, a iné ako predošlé diely. Od nového roka sa však táto show zmení ešte viac.

Carpool Karaoke, na ktorú práva Apple kúpil ešte v júli minulého roka, totiž nebude uvádzať iba James Corden. V každom novom diely bude iný hostiteľ, čo má opäť zatraktívniť a oživiť tento formát, ktorý je na trhu jedinečný. Doteraz táto spolupráca vychádzala, veď keď sa Apple rozhodoval, či tento formát kúpi, alebo vytvorí vlastný, práve jeden z tvorcov namietal, že vytvorenie „kópie“ by bolo zlé, pretože tento formát je jedinečný.

A mal pravdu. Dnes sa do auta Jamesa Cordena usádzajú také celebrity ako Bruno Mars, Mariah Carey, či dokonca Adele. V karavane sa však viezlo osobností podstatne viac, a okrem toho, že väčšina výborne spieva, James Corden nezaostával ani v tomto segmente, a neraz spieval excelentne.

Čaká nás celkovo 16 a pol hodiny zábavy s rôznymi hviezdami i uvádzačmi, a vypočuť si ich budeme môcť na Apple Music, prípadne na iTunes.

Zdroj: macrumors.com

10. januára 2017
Fotománia

+