MojiPhone

Premýšľali ste niekedy nad zmenou systému, ale nevedeli ste si porovnať pre a proti, nové a staré? Máme pre vás riešenie! Stačí si nainštalovať aplikáciu CoolBooter, a vaše problémy sú vyriešené. Teda, takmer. Má to totiž niekoľko podmienok. Jednou z nich je to, že musíte vlastniť zariadenie, ktoré má jailbreak. A druhou je to, že potrebujete mať 32-bitové zariadenie. 64-bitová architektúra, respektíve jej možnosti dual-bootu zatiaľ neboli prelomené.

A čo ďalej? Z repozitáru http://coolbooter.com si stiahnete aplikáciu CoolBooter, a následne si vyberiete verziu, ktorú chcete popri svojej aktuálnej verzií nainštalovať. Po nainštalovaní stačí v aplikácií vybrať možnosť Boot, a rázom máte vymenenú verziu. Avšak na jej inštaláciu si budete musieť trošku počkať. Verzie sa totiž sťahujú, tým pádom bude dĺžka sťahovania záležať od vášho internetového pripojenia.

Nepríjemnou správou je, že Jailbreak v súčastnosti pre iOS 10.2, čiže najnovší neexistuje, a Apple prestal takisto podpisovať verzie 10.1 a 10.1.1, tým pádom nie je možný ani downgrade. Musíme preto počkať na jailbreak iOS 10.2, a následne na pridanie podpory pre aplikáciu.

Zdroj: redmondpie.com

27. decembra 2016
Fotománia

+