MojiPhone

Facebook to zrejme s aktualizáciami myslí smrteľne vážne. Dôkazom je niekoľko aktualizácií nie len samotnej aplikácie, ale aj aplikácie Messenger. Jednou z nich je napríklad pridanie „príbehov“, ktoré poznáme zo sociálnej siete Snapchat.

Aktualizovaná však prešiel aj Messenger. Ten len nedávno dostal možnosť zdieľať pozíciu v reálnom čase so svojimi priateľmi, alebo skupinami. Tu to však nekončí. Do tretice bude opätovne aktualizovaná aplikácia Facebook. A tento krát zachádza to niečoho, čo má snáď každý smartfón.

Zdroj: macrumors.com
Zdroj: macrumors.com

Nová aktualizácia, ktorú spoločnosť zatiaľ iba testuje, prinesie niekoľko noviniek do vstavaného fotoaparátu aplikácie Facebook. Už dnes je síce možné používať kameru s rôznymi efektami, či pridávať do fotiek napríklad emotikony. Teraz bude táto funkcionalita ešte viac rozšírená.

Po novom update bude možné pridávať napríklad filtre, prípadne používať rozšírenú realitu. Tieto možnosti poznáme napríklad zo sociálnej siete Snapchat. Vytvorené obrázky, či videá bude následne možné pridávať do príbehov, ktoré už poznáme z Messengera.

Tak ako žiadna so spomínaných funkcií, ani táto u nás zatiaľ nie je dostupná.

Zdroj: macrumors.com

29. marca 2017
Fotománia

+