MojiPhone

Príbehy sú fenomén, s ktorým začala sociálna sieť Snapchat. Vďaka nej dnes poznáme možnosť odoslať fotografiu, prípadne video, ktoré po určenom čase, spravidla 24 hodinách zmizne. Ako je už však známe, dobré nápady sa radi klonujú, a ani príbehy nemali iný priebeh.

Po tom, čo svoju popularitu príbehy získali v aplikácií Snapchat, si ich všimol Facebook. A keďže Instagram patrí pod Facebook, čoskoro sa objavili príbehy aj vo foto-sociálnej sieti Instagram. Evidentne to však nestačilo, a Facebook integroval príbehy do vlastných radov.

 

Zdroj: macrumors.com
Zdroj: macrumors.com

Nečudo tak, že po čase dostal príbehy aj samotný Messenger. A zdá sa že sa teší veľkej obľube. Facebook sa rozhodol, že testovanú funkciu, príbehy v samotnej aplikácií Facebook, odo dnes pustí naživo. Oficiálne sa tak začal roll-out príbehov v samotnej aplikácií Facebook.

Roll-out je postupný, čo znamená, že nie je všade dostupný okamžite. Niektorí užívatelia na fórach už avizujú spustenie funkcie. U nás sme v čase písania tohto článku nezaznamenali zmenu, napriek tomu, že ráno bola aplikácia Facebook aktualizovaná.

‎Facebook
Price: Free+

Zdroj: macrumors.com

15. marca 2017
Fotománia

+