MojiPhone

Justin Long. Herec, ktorý ktorý sa preslávil v roku 2000 v ikonickej reklame „Get a Mac“, bude novou tvárou spoločnosti Huawei. Pripravovať má novú kampaň pre americké médiá. Justin sa neskôr ukázal aj medzi rokmi 2006 – 2009, opäť ako tvár Apple, kde si „mierne“ strieľal aj z Billa Gatesa, a celkovo z Microsoftu.

V časoch, kedy „pracoval“ pre Apple, stelesňoval klasického geeka, trochu flegmatického, v ležérnom oblečení. Doba sa však mení, a aj Justin Long zmenil svoj imidž, ktorým bude reprezentovať značku Huawei.

Imidž vymenil za košeľu a sako, doplnené intelektuálnymi okuliarmi. Jediné čo snáď Justinovi ostalo, je účes, ktorý si akurát začal česať na opačnú stranu. Cieľovými produktami bude smartfón Huawei Mate 9, ako aj tablet Huawei MateBook. V Apple sa Justin osvedčil, sme zvedaví, či si rovnaký úspech pripíše aj v prípade Huawei. A rovnako bude zaujímavé, či si niekedy Huawei dovolí spraviť to, čo kedysi spravil Apple z Microsoftom. Teda „jemne“ sa svojmu konkurentovi vysmievať. Justin by v tomto prípade zohral minimálne zaujímavú úlohu.

Zdroj: phonearena.com

3. februára 2017
Fotománia

+