MojiPhone

Zdá sa vám, že je váš iPhone pomalý? Alebo že v ňom máte málo miesta, či neporiadok? Tento pocit pozná asi každý z nás. Na trhu existuje mnoho programov a aplikácií, ktoré vám tieto problémy vyriešia.

Niekedy však potrebujete svoj telefón kompletne prečistiť. Práve na to vám poslúži program iMyFone Umate iPhone Cleaner. Program je dostupný ako pre Windows, tak pre systémy macOS. Po pripojení zaridenia sa spustí kontrola, ktorá dokáže okrem iného vyriešiť tieto problémy :

  • odstráni zbytočné súbory, dočasné súbory, ale aj zostatky po aplikáciách
  • zmenší vaše fotky, vďaka čomu ušetríte miesto, nestratíte však ich kvalitu
  • zrýchli váš iPhone, čím predídete zlyhaniam systému
  • ušetríte miesto, napríklad pre inštaláciu iOS 11.3

Na to, aby ste program získali, stačí jeden jednoduchý krok. Stačí zdieľať túto ponuku na sociálnej sieti, a dostanete zdarma licenciu na Windows, prípade macOS verziu softvéru iMyFone Umate iPhone Cleaner. Zdieľať môžete na sociálnych sieťach facebook, twitter, alebo Google +.

V prípade že by vám táto ponuka nestačila, na ostatné produkty môžete získať zľavu až 10 USD. Stačí si v kolese šťastia vytočiť to správne políčko. Spoločnosť iMyFone pritom ponúka široké portfólio programov, ktoré vám dokážu prečistiť váš iPhone, zmazať iOS dáta, ale ich napríkad aj obnoviť. Ponúka taktiež zálohovanie s následnou obnovou, ale aj jednoduchý prenos súborov medzi počítačom a telefónom pre tých, ktorí práve neobľubujú iTunes.

Všetky programy, zľavy, ako aj možnosť získať licenciu ZDARMA pre program iMyFone Umate iPhone Cleaner nájdete na stránke eventu iMyFone.

29. marca 2018
Fotománia

+