MojiPhone

InMeteo, s.r.o. prichádza po úspechu v Českej republike s novou aplikáciou In-počasie aj na slovenský AppStore. Prináša aktuálne informácie o počasí vonku a predpoveď ďalšieho vývoja v 50-ich najväčších mestách Slovenska, informácie o teplote na ikone aplikácie spolu s veľmi príjemným a jednoduchým dizajnom.

Po spustení aplikácie je nutné prejsť v spodnej ponuke na položku nastavenie a vybrať si mestá, o ktorých chceme prijímať informácie o počasí. Môžete si nastaviť až 4 oblasti, pričom prvá bude zobrazovať informácie o teplote aj na ikone aplikácie. Keďže iOS neumožňuje uvádzať záporné čísla na ikonách, teploty pod nulou nie sú zobrazené. Údaje sa aktualizujú každých 30 minúť.

  

Položka „Aktuálne“ zobrazuje údaje z meteostaníc ako teplotu, vlhkosť, smer a rýchlosť vetra a dokonca aj východ a západ slnka. Pri nastavení viacerých miest, si predpovede na tieto môžete prepínať jednoduchým pohybom prsta vľavo alebo vpravo. Druhá položka v ponuke „Predpoveď“ ukazuje predpoveď počasia na 5 dní dopredu v danom Meste. Po stlačení predpovede Vám aplikácia ponúkne rozdelenie na ráno, dopoludnie, popoludnie a noc.

  

Dizajn, ako už bolo spomenuté, je veľmi príjemný a jednoduchý na ovládanie. Od aplikácie nič viac neočakávame, no absencia automatického urč.enia polohy pomocou GPS nám chýbala Poskytuje všetky potrebné informácie, ktoré určite ocenia užívatelia iOS zariadení.

In-počasie je dostupné na iPhone, iPod Touch, iPad za 1,59€ a stiahnúť si ho môžte v AppStore alebo kliknutím na odkaz tu:

3. novembra 2011
Fotománia

+