MojiPhone

Tiež vás otravujú hlášky v aplikáciách, ktoré vás nabádajú k tomu, aby ste konkrétnu aplikáciu hodnotili v službe AppStore? Aj keď niekedy aplikácia spĺňa vaše predpoklady, a je pre vás užitočná, už len ten pocit, že musíte „opustiť“ aplikáciu, a prejsť do AppStore, je odrádzajúca, a v konečnom dôsledku znižuje počet recenzií.

Zdá sa, že tento problém si uvedomili aj v Apple, a ponúknu adekvátne riešenie, a to v aktualizácií iOS 10.3. Tá po novom ponúkne možnosť hodnotiť aplikáciu priamo z jej prostredia, a to bez toho, aby ste museli otravne prepínať do AppStore aplikácie. Okrem samotného hodnotenia bude samozrejme aj možnosť hodnotenie zamietnuť.

Ak vás však otravuje už samotná pointa pop-up okien, ktoré v aplikáciách vyskakujú, minimálne toto od Apple si budete môcť vypnúť. V iOS 10.3 totiž okrem samotnej funkcie pribudne aj možnosť nezobrazovať rating okno vôbec. Apple si od tohto kroku zrejme sľubuje zvýšený počet recenzií na aplikácie a hry v AppStore. Tipujeme totiž, že nie malé percento od hodnotenia odradí práve to, že musia „obľúbenú“ aplikáciu opustiť.

review_show
Zdroj: theverge.com
Náš tip
V iOS 10.3 pribudne možnosť nájsť slúchadlá AirPods

Zdroj: theverge.com

27. januára 2017
Fotománia

+