MojiPhone

Nový major update operačného systému iOS, s číslom 11, pravdepodobne bude obsahovať novú možnosti dnes už existujúcej funkcie FaceTime. Túto informáciu priniesol izraelský zdroj. Práve v izraeli sa totiž údajne nachádza tím, ktorý má na tomto vylepšení pre iOS 11 pracovať.

Jednalo by sa o veľmi žiadanú funkciu, keďže skupinové telefonovanie je dnes nie len v biznise, ale aj v bežnom živote normálnou súčasťou. A kým veľké a rozšírené aplikácie, cez ktoré je možné telefonovať cez internet, túto funkciu majú a podporujú už dlhšiu dobu, FaceTime túto možnosť stále neponúka.

Je to tak jedna z mnohých veľmi žiadaných vylepšení, ktoré by sme od iOS 11 očakávali. Zdroj, ktorý informáciu priniesol, však nepatrí medzi veľmi dôveryhodné, respektíve zatiaľ nepriniesol väčšie množstvo overených informácií. Či sa ale mýli, alebo nie, by sme sa mohli dozvedieť už tento rok. Očakávame totiž, že verzia iOS 11 bude predstavená s novými iPhonmi. Ako však bude iOS 11 vyzerať, by sme v akomsi „náhľade“ mohli vidieť na WWDC 17, ktoré by sa mohlo uskutočniť niekedy v júni tohto roka.

Zdroj: macrumors.com

22. januára 2017
Fotománia

+