MojiPhone

Aktuálny stav prác na untethered jailbreaku pre najnovšiu verziu systému iOS 6.1, môžete sledovať na stránke evasi0n.com, ktorú vlastní skupina hackerov vystupujúcich pod názvom evad3rs a je zodpovedná za blížiace sa vydanie. Podľa informácií z tejto stránky, nástroj pre vytvorenie jailbreaku je hotový a v súčastnosti prebieha privátne testovanie a ladenie nájdených chýb v procese. Očakávame, že Jaibreak bude vydaný ešte dnes v neskorších hodinách. Zatiaľ, čo hackeri pracujú na dokončení, všetko čo musíte urobiť, je sledovať našu stránku, kde vám ihneď pripravíme návod, ako vytvoriť jailbreak na vašom zariadení.

Kým bude jailbreak zverejnený, prečítajte si nižšie všetky dôležité informácie a pripravte svoje zariadenie na tento proces. Untethered Jailbreak bude podporovať takmer všetky zariadenia, ktoré sú kompatibilné s najnovším iOS:

  • iPhone 5, 4 & 4S, and 3GS,
  • iPad 2, 3, 4, and Mini
  • iPod Touch 4G & 5G
  • Apple TV

Aby ste nestratili žiadne dáta, odporúčame zálohovať zariadenia, pomocou najnovšej verzie aplikácie iTunes, prípadne vykonať zálohu prostredníctvom služby iCloud. iTunes budete pravdepodobne potrebovať aj počas jailbreaku, takže si ho nezabudnite nainštalovať. Odporúčame stiahnúť aj obraz poslednej verzie systému iOS, ktoré nájdete v zozname nižšie.

Vývojári ďalej odporúčajú aktualizovať systém na najnovšiu verziu, no podľa nášho názoru by ste mali počkať až do vydania nástroja a nášho návodu, aby sa náhodou nestratili váš aktuálny jailbreak. Používatelia, ktorí používajú jailbreak pre odomknutie svojho zariadenia na operátora, v žiadnom prípade neaktualizujte.

iOS 6.1 IPWS firmware pre iPhone, iPod Touch a iPad:

3. februára 2013
Fotománia

+