MojiPhone

Apple v poslednom čase reklamy môže, teda môže ich vydávať. Bolo ich totiž niekoľko, a okrem vianočnej sa nám ušli aj reklamy na Apple Watch, či iPhone 7 Plus. A teraz nám Apple ponúka až dvojkombináciu svojich produktov, a až v dvoch troch štyroch reklamách. V novej reklame, nazvanej Notes, teda po našom Noty, totiž ukazuje nie len iPhone 7, ale aj slúchadlá AirPods. Druhá reklama, s názvom Pairing, ukazuje, aké jednoduché je „žiť“ spolu s AirPods, a telefónom iPhone 7.

Oba produkty, ako iPhone 7, tak AirPods majú výborný zvukový hardvér, vďaka čomu je zvukový výstup výborný. Produkty Apple, či iPhone, ale napríklad aj Mac, sú známe tým, že ich zvuk je kvalitný. A teraz si k tomuto môžete pridať aj špičkové slúchadlá AirPods, ktoré si získali za svoj nie dlhý čas na trhu už štvrtinu trhového podielu.

Náš tip
AirPods si získali viac než štvrtinu trhu od spustenia

Druhé video ukazuje jednu z obrovských devíz Apple, jednoduchosť a intuitívnosť. Síce iba krátko, ale predsa. Apple si na krátke reklamy totiž začína zvykať. Veď len Apple Watch Series 2 boli cez reklamy propagované šesť krát, a to krátkymi videami pred vianocami. Každé video pritom poukazovalo na inú funkciu.

Žeby to bola nová marketingová stratégia Apple?

Náš tip
Štyri krátke vianočné spoty propagujú Apple Watch Series 2

Treťou reklamou je Siri. Jednoduchosť, s ktorou môžete ovládať svoj telefón aj na diaľku so slúchadlami AirPods, je úžasná. Vďaka týmto dvom zariadeniam nemusíte svoj telefón ani chytiť do ruky, a pritom vykonávať veľké množstvo akcií. Do tretice všetko dobré, a nám sa táto „tretina“ veľmi páči.

Akualizované 20:34

Zdá sa že s reklamami sa roztrhlo vrece. Štvrtá reklama má názov Stroll.

14. januára 2017
Fotománia

+