MojiPhone

To, že v iPhone 7 a 7 Plus sa neobjavil 3.5mm jack na audio slúchadlá je krok, ktorý mnohí fanúšikovia a vlastníci týchto telefónov nemôžu prekúsnuť. Napriek tomu sa zdá, že do podobného kroku sa chystá aj Samsung. Krok odstrániť jack bol zrejme aj určitou poistkou toho, že nové slúchadlá od Apple, AirPods Wireless sa budú predávať dobre, keďže sú prvé bezdrôtové.

Náš tip
Samsung nasleduje Apple, S8 nebude mať 3.5mm jack

Nie všetci však zdieľajú podobný názor ako Apple, a väčšine majiteľov tento konektor chýba. Ak patríte medzi túto skupinu, predstavujeme vám kryt OX od spoločnosti Incipio, ktorý vyrieši hneď dva problémy. Prvým je už spomínaný 3.5mm jack, ktorý vďaka krytu opäť nájdete na svojom iPhone. Druhým je nabíjanie, keďže kryt má okrem výstupu na slúchadlá aj výstup na nabíjanie.

Kryt je zatiaľ dostupný iba pre iPhone 7, no očakávame, že dostupný bude aj pre iPhone 7 Plus. Ak by ste mali záujem o kúpu, cena je stanovená na 59.99 USD, no bohužiaľ nie je možné ho objednať mimo USA. Ak máte o kryt záujem, odporúčame využiť niektorú zo služieb preposielania balíkov z USA, napríklad shipito.

incipio-ox-case-for-iphone-black-a

Zdroj: theverge.com

6. januára 2017
Fotománia

+