MojiPhone

Plánujete kúpiť na vianoce ako darček iPhone 7, či iPhone 7 Plus? Na poslednú chvíľu sa to nie vždy oplatí. Zásoby sú väčšinou obmedzené a tak sa na vás nemusí dostať. Zisťovali sme pre vás, ako sú na tom so zásobami naši operátori.


telekom-logo

Za spoločnosť Slovak Telekom, a.s. nám odpovedal pán Michal Korec, hovorca pre služby a financie

 

Dostupnosť iPhone 7 a iPhone 7 Plus sa dynamicky mení, prakticky každý deň od skladových zásob i doručovaní nových dodávok od výrobcu. Zákazníci si môžu priebežne overiť dostupnosť priamo na našom e-shope, kde sa situácia priebežne aktualizuje, či už pre jednotlivé farebné verzie alebo veľkosti. Postupne sme do ponuky zaradili 7 verzií iPhone 7 a 3 verzie iPhone 7 Plus.

 

V zásade platí, že najlepšia dostupnosť je pri viacerých farebných verziách iPhone 7 128 GB

 

Pri iPhone 7 256 GB verzii máme dva farebné varianty (Gold a Jet Black), aktuálne sú dostupné, no situácia sa môže zmeniť.

 

iPhone 7 Plus máme zaradený v troch variantoch (128 GB Black, 128 GB Jet Black a 256 GB Jet Black), no ich celková dostupnosť je nižšia.

 

Pred Vianocami je situácia náročná z hľadiska väčšieho dopytu i nižších dodávok, na druhej strane v prvom kvartáli nového roka býva tradične dostupnosť oveľa lepšia pri viacerých modeloch, lebo dostávame už viac kusov.

– Michal Korec, Hovorca pre služby a financie, Slovak Telekom a.s.


orange-logo

Za spoločnosť Orange sa k predvianočnej zásobe iPhone 7 / 7 Plus vyjadrila p. Alexandra Piskunová

O produkty Apple registrujeme v predvianocnom obdobi velky zaujem, tym padom sa zasoby menia kazdym dnom. Robime vsak vsetko pre to, aby sme nasich zakaznikov nesklamali.

– Alexandra Piskunová, Orange Slovensko


o2-logo

A v neposlednom rade sa k dostupnosti vyjadrila aj hovorkyňa spoločnosti O2 Slovakia, pani Teraza Molnar

Dostupnost zariadeni spolocnosti Apple si urcuje Apple sam. O ich produkty je neustale velky zaujem ci uz sa bavime o najnovsej vlajkovej lodi iPhone 7 a iPhone 7 Plus, alebo o mensom modely iPhone SE. Robime vsetko preto, aby sme mali pokryte potreby vsetkych zakaznikov a pevne verime, ze dokazeme naplnit ocakavania aj zaujemcov o iPhone.

– Tereza Molnar, Hovorca, O2 Slovakia

20. decembra 2016
Fotománia

+