MojiPhone

Séria produktov RED, ktoré Apple oznámil len pred pár dňami, sa už dajú objednať. Zatiaľ sme však nemali možnosť vidieť, ako vyzerajú naživo, a nie v produktových fotografiách. Teda, až doteraz. Podarilo sa totiž získať fotografie nového iPhone 7 Plus série RED.

Nová kombinácia iPhone 7 Plus v sebe síce neprináša žiadne technické vylepšenia, no po vzhľadovej stránke vyzerá tento model veľmi dobre. Výrazné farby nikdy neboli devízou iPhonov, ak teda nerátame model 5c, ktorý boli v tomto prielomový.

iphone-red-1

Nám sa nový iPhone 7 Plus páči, farebná kombinácia nepôsobí slabo, práve naopak. pôsobí luxusným dojmom. Napriek tomu sa však neradí medzi štandardné farebné kombinácie. Dá sa povedať že ešte ružová kombinácia patrí svojím jemným akcentom medzi tie, ktoré nevytŕčajú z rady.

Červená pri tomto modeli ale už medzi decentné farebné kombinácie nezapadá, čo je však svojim spôsobom aj dobré. Veď celá produktová rada RED, vrátane rôznych aplikácií, ale aj zariadení, existuje pre dobrú vec. Aj preto si myslíme, že takýto kabát iPhone 7 Plus pristane. A vôbec nemusí ísť len o vzhľad.

iphone-red-2

iphone-red-3

Zdroj: macrumors.com

26. marca 2017
Fotománia

+