MojiPhone

Chcete mať vo svojej zbierke iPhone, ktorý naozaj bude vzbudzovať pozornosť? Máte obrovskú príležitosť! Spoločnosť ColorWare, ktorá sa špecializuje na rôzne vyhotovenia známych produktov, ponúka naozajstnú špecialitu. Najnovší iPhone, teda iPhone 7 Plus prerobila do vzhľadu, po ktorom každý Apple fanúšik musí zatúžiť.

iPhone 7 Plus Retro ponúka všetky výhody klasického iPhone 7 Plus. Kapacitne sa jedná o 256 GB verziu, takže ani o miesto v telefóne núdza naozaj nebude. A čo sa týka vzhľadu, pokiaľ telefón uvidíte, bude vám hneď jasné, na aký produkt sa tento paintjob má podobať. Starý, dobrý, Mac.

Zdroj: phonarena.com
Zdroj: phonarena.com

Vintage dizajn má svoje opodstatnenie, a doba, kedy tieto zariadenia vládli svetu mali v dizajnovom svete veľké meno. Preto aj tento iPhone 7 Plus patrí medzi produkty, ktoré aj napriek retro dizajnu vyzerajú úžasne. A to im nie je možné odoprieť. Ak by ste si chceli tento skvost zakúpiť, spoločnosť ColorWare ho ponúka za cenu 1899 USD, a čo je výhoda, zasiela ho aj na Slovensko.

O produkt je však zrejme záujem, dodacia doba je totiž 2-3 týždne. A ani táto doba nie je finálna a na dodanie svojho vytúženého retro zariadenia si budete musieť možno počkať dlhšie. Ak vás to neodradilo, objednávať môžete na oficiálnej stránke ColorWare.

Zdroj: phonearena.com

18. marca 2017
Fotománia

+