MojiPhone

Vlajková loď Samsungu, model Galaxy S8 už je v niektorých krajinách dostupná. A tak je jasné, že sa začínajú objavovať porovnania, ktoré reálne reflektujú to, ako si vedie vlajková loď v porovnaní s ostatnými modelmi.

Najnovší model iPhonu, teda iPhone 7 Plus, nevynímajúc. Jedným z testov, ktorým bol Samsung Galaxy S8 podrobený v súvislosti s porovnaním k iPhone 7 Plus, bol aj fotoaparát. A okrem rôznych modelových situácií bol vyhotovený aj snímok v tme, respektíve v horších svetelných podmienkach.

A napriek tomu že sa hovorilo o tom, že Samsung Galaxy S8 by mal kamerou bez problémov poraziť aktuálne top model Applu, nestalo sa tak. Snímok vyhotovený v horších svetelných podmienkach skončil horšie pre Galaxy S8. Fotografia pri základných nastaveniach ponúka menej svetla, ale aj zníženú ostrosť, a horšiu identifikáciu hrán vo veľmi nízkych svetelných oblastiach.

Porovnanie fotoaparátov (zdroj: macrumors.com)
Porovnanie fotoaparátov (zdroj: macrumors.com)

Fotografia vyhotovená iPhonom 7 Plus má mať aj reálnejšie podanie farieb a väčšiu sýtosť. V skratke ponúka viac detailov, ako aj reálnejšie spracovanie farieb v celku. Uvidíme, aké ďalšie testy nás ešte čakajú. Ako aj to, ako dopadne nový iPhone, na ktorý čakáme tento rok.

Zdroj: macrumors.com

21. apríla 2017
Fotománia

+