MojiPhone

Ste nedočkaví? Ak áno, a chceli by ste vedieť o novom iPhone 8 čo najviac, máme pre vás nové informácie. Či vás však potešia, nevieme. Rozdelíme to teda na dobrú, a zlú správu. A ako býva zvykom, začneme tou lepšou.

Nového top modelu a vlajkovej lode spoločnosti Apple v rade iPhonov, iPhone 8 sa zrejme dočkáme už o pol roka. Podľa informácií a analýz by sa nový model mal dostať na trh v septembri tohto roka. Rovnaký mesiac by mal byť aj ohlásený. Ohlásenie a začiatok predaja teda začne v tom istom mesiaci.

Musíme si však splniť aj nepríjemnú povinnosť, a síce ohlásiť aj nepríjemnú správu. Tou je pravdepodobná dostupnosť nového modelu. Prvou otázkou je, či bude vôbec nový iPhone 8 dostupný celosvetovo už od začiatku predaja. V prípade že áno, naskytá sa otázka, ako to bude z distribúciou.

Prieskumy sú v tomto ohľade, bohužiaľ, mierne skeptické. Podľa analýz bude iPhone 8 tak „horúcim tovarom“, že jeho vypredanie bude tak povediac okamžité. A najväčšia výrobná a distribučná sila v tomto prípade určite nepôjde do Európy. Existuje preto veľmi veľká obava, či sa v prípade aj celosvetového uvedenia iPhone 8 vôbec k tomuto modelu bude možné dostať viac ako len námatkovo.

Tieto predpoklady sa majú vzťahovať na posledný kvartál roku 2017. V roku 2018 by sa zrejme dostupnosť a výrobná aj distribučná kapacita podstatne zlepšiť.

Zdroj: phonearena.com

25. marca 2017
Fotománia

+