MojiPhone

Premýšľali ste niekedy nad tým, aké to je mať iPhone, ktorý podporuje bezdrôtové nabíjanie? Samozrejme, jedná sa o funkciu, ktorú natívne iPhone nepodporuje, no existujú možnosti vďaka ktorým si túto funkciu, a v podstate aj devízu, môžete pridať. Stačí vám na to vedieť objednávať z internetu, a samozrejme, mať dostatok prostriedkov.

Prvý zo spôsobov je objednať si takzvaný „kryt“, ktorý bezdrôtové nabíjanie podporuje. Nájsť takýchto či už lacných, alebo drahších, dnes nie je problém. Jedným z kvalitnejších prevedení, ktoré sú na trhu dostupné, však ponúka spoločnosť Mophie. Jedná sa v podstate o externý zdroj energie, ktorý sám o sebe ponúka možnosť dobíjania pomocou bezdrôtovej technológie nabíjania. Vďaka tomu tak stačí iPhone do krytu zapojiť, a okamžite sa začne sekvencia nabíjania, bez potreby pripojovania káblov.

iphone-wireless-case

Kryt je dostupný pre najnovšie modely iPhone 7, a iPhone 7 Plus. Obe varianty sú dostupné za rovnakú cenu, 99 dolárov, a objednať si ich môžete z obchodu Amazon.

Ďalšou z možností je objednať si špeciálnu podložku, ktorá v kombinácií s kartou, dokáže nabíjať iPhone bez toho, aby ste zo siete potrebovali mať pripojený kábel. Jedná sa o DanForce Qi Wireless Kit, ktorého súčasťou je aj malé zariadenie, ktoré je potrebné pripojiť do slotu vášho telefónu. Potom už telefón jednoducho položíte na bezdrôtovú podložku, a ten sa začne nabíjať. Výhodou DanForce je hlavne kompatibilita, ktorá je široká. Podporuje iPhone 7 Plus , 7, 6s Plus, iPhone 6s, iPhone 6 Plus, iPhone 6 , iPhone 5, a dokonca aj 5S. 

iphone-wireless-tab

Cena DanForce Kitu je bežne 60 dolárov, teraz si ho však v rámci akcie môžete kúpiť z obchodu Amazon iba za 27,49 USD.

Zdroj: redmondpie.com

21. februára 2017
Fotománia

+