MojiPhone

Máte už vo svojom novom iPhone všetky dôležité aplikácie? Tak odložte produktivitu, sociálne siete, emaily, fotky a videá, a pustite sa do zábavy! A čo iného môže byť zábava ako najlepšie hry pre váš nový iPhone. Ponúkame vám desať najlepších hier, ktoré by nemali vo vašom novom telefóne chýbať!

Náš tip
TOP 10 aplikácií pre váš nový Vianočný iPhone!

Super Stickman Golf 3

Športom k trvalému zdraviu! A keď už tak, tak poriadnym. A či už golf obľubujete, alebo nie, tento golf vo vašom iPhone vás určite zabaví na dlhé a dlhé hodiny. Jednoduchá grafika, no o to lepšia hrateľnosť a zábavnosť, sú hlavnými prednosťami tejto klasiky, ktorá už druhým pokračovaním robí z golfu mimoriadne zábavnú hru nie len pre mladých.

‎Super Stickman Golf 3
‎Super Stickman Golf 3
Developer: Noodlecake
Price: Free+

Severed

Bavia vás hry z pohľadu prvej osoby? Navyše ak majú dobrý príbeh, a pútavú atmosféru? Ak áno, neexistuje nič lepšie ako Severed! Hra má zaujímavú flat grafiku, a nejedná sa iba o statické obrazovky, ktoré môžete prehľadávať. Vďaka možnosti pohybu do strán vám príde prostredie živé, ako aj úlohy, ktoré v hre musíte plniť. Ak hľadáte dobrodružstvo, ktoré vás zabaví na dlhý čas, určite po Severed siahnite.

‎Severed
‎Severed
Developer: DrinkBox Studios
Price: 6,99 €

Clash Royale

Ak narozdiel od dobrého príbehu a pútavej atmosféry máte radšej akciu, útoky, koalície, a otvorenú arénu, Clash Royale vo vašom novom telefóne nemôže chýbať! Nie len peknou a prepracovanou grafikou si vás táto hra získa. V hre musíte trošku prevetrať vaše strategické myslenie, a to dosť často. Ak chcete, aby ste neskončili v zabudnutí, musíte svoje schopnosti neustále vylepšovať. Vďaka tomu sa stanete kráľom arény, no aby sa to stalo, budete musieť veľa bojovať, a veľa sa učiť. Ak si na to trúfate, sťahujte.

‎Clash Royale
‎Clash Royale
Developer: Supercell
Price: Free+

Deus Ex GO

Stratégia však nemusí byť iba striktne dynamická a akčná. Jasným dôkazom je Deus Ex GO, ktorá naopak stavia na plánovanie. Hier s prívlastkom GO je niekoľko, napríklad Hitman, či Lara Croft’s Tomb Raider. Vybrali sme však Deus Ex, pretože táto hra má za sebou silné akčné pozadie, a jej transformácia do „ťahovej“ stratégie, v ktorej každý krok musíte premyslieť, je úžasná. Príbehom však nezaostáva, a to si na nej ceníme.

‎Deus Ex GO
‎Deus Ex GO
Developer: SQUARE ENIX
Price: 4,99 €+

Grand Theft Auto : San Andreas

Ak niekomu túto hru musíme predstavovať, tak snáď o hernom priemysle veľa nevie. Herná séria Grand Theft Auto je ikonická, a San Andreas je jedným z najlepších dielov, a jednou z najlepších open-world hier vôbec. Meno Carl Johnson je dnes v hernom svete tak známe, ako McDonald’s vo svete fast-foodov, a to, že si ju môžeme zahrať aj na mobilných zariadeniach, je jedinečnou možnosťou, ako si túto hru zahrať. Neváhajte, a ponorte sa do sveta gangov, ale aj luxusu, kasín, či chudobného vidieka.

‎Grand Theft Auto: San Andreas
‎Grand Theft Auto: San Andreas
Developer: Rockstar Games
Price: 6,99 €

Max Payne Mobile

Ďalšou hrou, ktorá by sa dala nazvať dnes už ikonickou, je Max Payne. Muž, ktorý prišiel o svoju ženu, aj dieťa, a chce sa pomstiť ich vrahom, kedysi valcoval všetky počítače po celom svete. Dostal sa našťastie aj na mobilné zariadenia, a strach z ovládania a prenosu PC verzie do mobilnej bol úplne zbytočný. Hra je po hrateľnosti výborná, a zahráte si ju aj na starších zariadeniach. A i keď jej pokračovania, narozdiel od série Grand Theft Auto, sa už zrejme nedočkáme, prvý diel by ste si na mobile nemali nechať ujsť.

‎Max Payne Mobile
‎Max Payne Mobile
Developer: Rockstar Games
Price: 2,99 €

Real Racing 3

Ak holdujete viac ako akčným hrám autám, Real Racing séria je to pravé pre vás. Je rozmanitá množstvom áut, pretekárskych eventov, ale aj možnosťou súperiť so svojimi priateľmi, aj cudzími ľuďmi prostredníctvom multiplayeru. Nehovoriac o tom, že Real Racing 3 ponúka priam konzolovú grafiku, a vďaka tomu si užijete extrémne reálny zážitok z pretekania. Ak si chcete vybrať to najlepšie na jazdenie pre svoj iPhone, určite siahnite po Real Racing 3!

ODKAZ NA APPSTORE

Limbo

Čierno-biela nie je vždy úplne ideálna kombinácia, ak chcete zaujať svojich potencionálnych zákazníkov. Limbo je však iné. Malý chlapec, ktorý putuje čiernym lesom, a musí prekonávať rôzne prekážky, je lákadlom tejto hry. A dobrým lákadlom. Grafika je síce jednoduchá, no neprekáža, a množstvo logických úloh, ktoré musíte plniť, aby ste sa dostali na koniec svojej cesty, je príjemným spestrením, a dá vášmu mysleniu príjemne zabrať.

‎Playdead's LIMBO
‎Playdead's LIMBO
Developer: Playdead
Price: 3,99 €

Score! World Goals

Baví vás futbal, ale nie len ako hráča, ale skôr ako stratéga, Score! World Goals bude pre vás zábavou na dlhé hodiny. Rekonštrukcia stoviek gólových situácií, od medzinárodných zápasov, cez pohárové, až po tie menej známe, vám ju zaručí. A čo je v tomto vašou úlohou? No predsa správne gól naplánovať. Gól môžete dať presne tak, ako padol v reále, alebo si môžete vybrať svoju vlastnú cestu, ako skórovať. A aj keď zo začiatku vám to zrejme príde jednoduché, nenechajte sa zmiasť. Čim ďalej pôjdete ,tým ťažšie bude skórovať. Trúfate si?

The app was not found in the store. 🙁

Pokemon GO!

A na záver trošku nostalgie. Pamätáte si na Pokemonov? Zvieratká, ktoré sa stali hitom kresleného seriálu, sa vrátili tento rok v podobe mobilnej aplikácie, ktorá využívala dobre spracovanú virtuálnu realitu, a podnecovala k fyzickej aktivite. Postavičky ste totiž museli hľadať reálnym putovaním po svojom okolí, a vďaka GPS lokácií ste tak Pokemonov „naozaj“ chytali. Ak teda nechcete so svojim iPhonom ostať doma, ale chcete sa prejsť, no pritom sa zahrať, Pokemon GO! určite nevynechajte zo zoznamu MUST HAVE pre váš iPhone.

‎Pokémon GO
‎Pokémon GO
Developer: Niantic, Inc.
Price: Free+

 

26. decembra 2016
Fotománia

+