MojiPhone

Už o niekoľko hodín sa staneme svedkami predstavenia minimálne nového iPhonu. To, či sa k očakávanému iPhone 8 pripojí aj iPhone X, prípadne ďalšie zariadenia, zatiaľ nevieme. Čo však vieme je to, kde a ako môžete tento event sledovať.

Ako už je ale zvykom, Apple dovolí svoje novinky sledovať iba za určitých podmienok. Preto Vám prinášame zoznam možností, ktoré môžete pre sledovanie Apple Eventu využiť.

Apple TV

Jednou z najlepších možností, ako sledovať Apple Event, je vlastniť Apple TV. V tomto prípade stačí, aby ste si do televízie nainštalovali aplikáciu Apple Events. Po jej spustení už stačí počkať na konkrétny čas, a live stream bude automaticky spustený.

macOS, iOS, Windows

V prípade že nemáte zariadenie Apple TV, stále je tu pre vás možnosť sledovať Apple Event na zariadení, ktoré je osadené operačným systémom macOS, iOS, prípadne Windows. Na to, aby ste live stream spustili, ale potrebujete jeden z dvojice podporovaných prehliadačov podľa systému. A tými sú :

  • na zariadeniach macOS a iOS, prehliadač Safari
  • na zariadeniach Windows je potrebné mať nainštalovaný Windows 10 a prehliadač Microsoft Edge

V prípade ak jedno zo zariadení osadené prehliadačom máte, live stream nájdete na stránke Apple Events.

Apple Event sledujeme aj my

Apple Event, ktorý sa bude vôbec po prvý krát konať v Steve Jobs Theater, a začína o 19:00 nášho času, budeme sledovať aj my. Ak teda nemáte možnosť pripojiť sa na live stream, sledujte náš Facebook a stránku, kde budeme situáciu naživo sledovať a prinášať horúce updaty.

12. septembra 2017
Fotománia

+