MojiPhone

Aplikácií na kreslenie sa po AppStore potuluje dlho. Väčšina z nich ponúka rovnaký základ – kreslenie. Koniec koncov, o to predsa ide. Niektoré však prekvapia svojou intuitívnosťou, jednoduchosťou, ale napriek tomu veľkou silou. Týmto prípadom je určite aplikácia Linea, ktorá ponúkne veľmi silnú základňu pre tých, ktorí radi kreslia.

Linea ponúkne veľmi prirodzené a jednoduché UI prostredie, ktoré na iPade nezaberá veľa priestoru, čím necháva primárne priestor pre to, na čo je aplikácia stvorená, na kreslenie. Podanie jednotlivých nástrojov je tiež veľmi uveriteľné, a vďaka veľkému rozmedziu tlaku, môžete s Apple Pencil robiť naozaj tak, ako keby ste robili s reálnym nástrojom.

Aplikácia nie je ponúkaná zdarma, čo je však pri jej kvalitách celkom logické. Okrem spomínaných výhod aplikácia ponúkne aj niekoľko dobrých skratiek, napríklad paletu, či obľúbené nástroje, ale aj prehľadné zobrazenie vrstiev, a ich prehľady. Pokiaľ máte iPad, a chcete využívať Apple Pencil naplno, Linea je výborná voľba. No aj bez Apple Pencil stojí Linea za to.

linea-1

linea-2

‎Linea Sketch
‎Linea Sketch
Developer: The Iconfactory
Price: Free+

Zdroj: cultofmac.com

2. februára 2017
Fotománia

+