MojiPhone

Nová beta verzia macOS Sierra, 10.12.3, už našla svoje miesto u developerov. Tí si za pár hodín na nej už samozrejme zlúskli svoje, no veľa nových informácií zatiaľ nepriniesli. Aktualizácia opravuje niekoľko malých chýb, pridáva stabilizáciu systému v niektorých prípadoch, a vylepšuje niektoré funkcie. Aspoň tak hovoria oficiálne zdroje.

Nás by skôr zaujímalo, či táto aktualizácia má čo dočinenia s opravou krátko trvajúcej batérie, napríklad na MacBookoch Pro, prípadne či rieši fakt, že vo verzií 10.12.2 chýba zostávajúci čas batérie v statusovom riadku, čo mnohí pripisujú práve problémom s batériou.

V niektorých prípadoch sa totiž hlavne na MacBookoch Pro zobrazovali najrôznejšie časy, ktoré indikovali ostávajúcu kapacitu batérie. Neraz však časy boli mimoriadne nízke, napríklad dve hodiny po práve odpojení z nabíjačky, prípadne nereálne. Teda MacBook ukazoval neproporčný čas s reálnou ostávajúcou kapacitou batérie.

Na komplexnejší pohľad do útrob novej beta verzie si ešte chvíľu budeme musieť počkať, no dúfame, že minimálne tieto problémy finálna verzia macOS Sierra 10.12.3, vyrieši.

Náš tip
V najnovšej macOS Sierra 10.12.2 chýba zostávajúci čas batérie

Zdroj: macrumors.com

10. januára 2017
Fotománia

+