MojiPhone

Populárne hry na Messengeri si konečne zahráme aj na slovensku. Príjemné spestrenie konverzácií, ktoré do svojho portfólia pridala sociálna sieť Facebook, sa začali zobrazovať celosvetovo. A slovensko nie je výnimkou.

Po tom, čo sa toto „vylepšenie“ pôvodného Messengera testovalo v USA v rámci pilotnej funkcie, sa spoločnosť rozhodla pustiť novinku do celého sveta. A čo prináša?

Vďaka Messenger Games, respektíve Newsroom, si môžete priamo v aplikácií Messengeru zahrať niekoľko desiatok hier, a to bez nutnosti inštalácie do telefónu. Newsroom naviac okrem štandardného single player módu prináša aj mód multiplayeru. Vďaka tomu môžete vyzvať svojich priateľov, ktorých máte na sociálnej sieti, a zahrať si hry priamo s nimi v aplikácií.

Ak však chcete rekordy prekonávať proti všetkým svojim priateľom, Newsroom prináša aj vstavené rebríčky, vďaka ktorým sa môžete porovnávať s priateľmi aj bez priamej výzvy. Medzi hrami pritom nechýbajú veľmi známe tituly, či dokonca hra, ktorá bola preslávená ikonickým modelom Nokia 3310 – teda hra Snake. Aj keď v trochu modernejšej podobe.

Novinku nájdete v aplikácií Messenger v hlavnom spodnom menu na pravej strane. Nie je potrebná žiadna inštalácia.

‎Messenger
‎Messenger
Price: Free

Zdroj: macrumors.com

7. mája 2017
Fotománia

+