MojiPhone

Hier, ktoré by sa dali nazvať ako typické „Windows“ hry, je viacero. Radiť sem môžeme napríklad DX Ball, Pinball, či napríklad Solitaire. Všetky tieto hry sa bez debaty patria do zlatej klasiky operačných systémov Windows, a práve Microsoft sa rozhodol jedného z adeptov oživiť, a priniesť aj na platformu iOS.

A to vo veľkom. Balík sa nazýva Microsoft Solitaire Classic, a nájdete v ňom niekoľko rôznych variácií hry Solitaire, a to vrátane mnohých nastavení. Dá sa povedať že sa jedná o akúsi remasterovanú verziu desktopového Solitaire, neostáva však svojmu staršiemu bratovi nič dlžná.

Graficky poteší príjemný vzhľad, bez akýchkoľvek rušivých elementov. Vďaka tomu sa môžete bez problémov sústrediť na hru samotnú. Ponúkne aj niekoľko efektov, napríklad pri konci hry. Príjemné spestrenie. K samotnej hrateľnosti sa dá povedať iba toľko, čo je pri takto striktne zameraných hrách bežné. Pre fanúšikov Solitaire bude táto kolekcia klasiky od Microsoftu povinnou jazdou. Pre tých, ktorý Solitaire nepoznajú, naopak príjemná možnosť ako Solitaire spoznať.

Náš tip
RECENZIA | PinOut ! – trošku iný pinball

Celá sada je ponúkaná zdarma, čo je tiež veľkým bonusom. Solitaire ako hra sama sebe však nie je veľmi rozmanitá, preto po čase môže prísť trochu stereotypná, či nudná. V tom však pomôž rôzne variácie, a podmienky pre hru. Kartovým hráčom, a tým Solitaire špeciálne, vrelo odporúčame.

26. novembra 2016
Fotománia

+