MojiPhone

Nintendo je spoločnosť, ktorá sa o herný priemysel zaujíma už od nepamäti. Nie je sa preto čo čudovať, že dá sa povedať „neúspech“ hry Super Mario Run ich trochu sklamal. Nehovoriac o tom, že sa to dotklo aj samostatných akcií Nintenda, ktoré mali nie malý poklesa práve po vydaní tejto hry a jej následne podrobeným recenziám.

Napriek tomu Nintendo plánuje svoj návrat na A-čkový herný trh, a to hneď dvoma až troma titulmi každý rok. Hry majú byť vyvíjané ako pre Android, tak aj platformu iOS. Pripomeňme si, že Super Mario Run, dlho očakávaná hra, bola stiahnutá 40 miliónov krát len počas štyroch dní po uvedení pre operačný systém iOS. Neskôr však prišli prvé recenzie, prvé problémy s hrou, a popularita klesala a dostávala silné rany.

super-mario-run-crash

Budeme zvedaví ako sa budú hry z dielne Nintenda vyvíjať, a či ich neposkytne rovnaký osud ako Super Mario Run. Nintendo by sa potrebovalo po nie zrovna príjemnom zakončeniu roka pozviechať, a priniesť hru, ktorá by nie len číslami, a veľkou distribúciou, ale aj hrateľnosťou a recenziami získala priazeň fanúšikov späť.

Náš tip
Akcie Nintenda pre Super Mario Run výrazne klesli

Zdroj: cultofmac.com

5. februára 2017
Fotománia

+